Lumi B ft Xhensila - Prit pak

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream and Download: music.onima.co/PritPak

Lumi B ft Xhensila - Prit pak
Produced by: BIGBANG
Melody line: Yll Limani

Make up :Sellma
Hair: Kaci
Styling :Outlaw_laboratoire de style
Korografi Andi Murra World of dance
El Director: Valon Aziri
Video Produced by: CINEGR8


Follow LumiB on IG:
lumib

Follow Xhensila on IG:
xhensilamyr...


Kommentarer 

 1. Samuele

  Samuele

  3 timmar sedan

  Buonaserata.Buon Agosto..Bella Canzone .Dio vi benedica....BRAVISSIMI...CHEF DE RANG SALA RESTAURANTE ITALIANO....KISSSS

 2. Serxho Vlore

  Serxho Vlore

  3 timmar sedan

  Shum bukur xhensila je super artiste

 3. Elena Kyiv

  Elena Kyiv

  23 timmar sedan

  Xhensila💥👑💎❤️❤️❤️❤️from Ukraine👏👏👏👏

 4. Ani Cani

  Ani Cani

  2 dagar sedan

  Oi xhensila vdeksha une siper teje😂

 5. ravinder singh

  ravinder singh

  2 dagar sedan

  Beautiful song

 6. Valbona Pergjergji

  Valbona Pergjergji

  3 dagar sedan

  Shume kenge e bukur une e degjoj10 here ne dite Urime te dyve

 7. Alketa Sinani

  Alketa Sinani

  3 dagar sedan

  Xhensila je yll

 8. Amelia Mancelli

  Amelia Mancelli

  4 dagar sedan

  Me duhet te shkruaj edhe une per xhesin😂

 9. Orgesa Lita

  Orgesa Lita

  4 dagar sedan

  Nuk e shpjegoj dot si i ka dal zeri xhensiles😂😂

 10. Emiliano Starova

  Emiliano Starova

  4 dagar sedan

  prit Pak 🐣

 11. Tony

  Tony

  4 dagar sedan

  Cfar popull shkerdhat me teper komentojn burrrat se grat ankouni nga Ana artistike o baxhella Jo si kercen ose cfar ka veshur? Sinqerisht shume popull I cuditshem. Nuk ju gjehet dermani. Te Fala to the most boring people qe zgjohen dhe flejn vetem me negativitet

 12. Lela Seli

  Lela Seli

  4 dagar sedan

  Po loqk je Xhenisla, super Song. 🥰🥰😘😍

 13. ermal merkaj

  ermal merkaj

  5 dagar sedan

  si me bythe si pa bythe XHENSILA

 14. kujtim hoxhaj

  kujtim hoxhaj

  5 dagar sedan

  top hit

 15. urim ndou

  urim ndou

  5 dagar sedan

  o xhensila ke dalur si shtrige me ato balluke

 16. Lyrics video

  Lyrics video

  5 dagar sedan

  Ik degjo dhurata doren

 17. Elidon Islami

  Elidon Islami

  5 dagar sedan

  💩💩💩💩

 18. Jamila Fardi

  Jamila Fardi

  5 dagar sedan

  حبييييت ❤❤ مين فيكم عربي يجي هون 💃💃

 19. regina Ndoci

  regina Ndoci

  5 dagar sedan

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 go shqipe 👏👏👏

 20. Zmaj Zmaj

  Zmaj Zmaj

  5 dagar sedan

  Sranje abanska govna

 21. Alban fier

  Alban fier

  6 dagar sedan

  Pse duket sikur po mer hije baxhelle kjo

 22. lumturije baftiu

  lumturije baftiu

  6 dagar sedan

  So cute

 23. L Gashi

  L Gashi

  6 dagar sedan

  Shokit gjensila eshte femer shume e bukur god bless her thjesht simpatike e natyrale

  • Taulant Pepaj

   Taulant Pepaj

   14 timmar sedan

   Xhensila o vllai jo Gjergji 🤦‍♂️

  • Αντρεας Χοτζα

   Αντρεας Χοτζα

   2 dagar sedan

   Bravo

 24. Gaya Budoyan

  Gaya Budoyan

  7 dagar sedan

  Ha

 25. Ejlyl28 B097

  Ejlyl28 B097

  7 dagar sedan

  shumë e bukur kënga xhensila je super

 26. Etleva Shabani

  Etleva Shabani

  7 dagar sedan

  Kenga me e shpifur kjo eshte

 27. shani yan

  shani yan

  7 dagar sedan

  Do dali do thot dhe kjo si ana e perputhen nuk ka dal akoma versioni origjial eshte demo 😂 😂😂

 28. ahmed Soummar

  ahmed Soummar

  7 dagar sedan

  super

 29. fatbardh rosa

  fatbardh rosa

  8 dagar sedan

  Nov ozt a bucor

 30. Rumeysa

  Rumeysa

  8 dagar sedan

  Sinqerisht tek kjo kenga nuk po e njoh xhensilen😳

  • Rumeysa

   Rumeysa

   7 dagar sedan

   @shani yan 😂😂

  • shani yan

   shani yan

   7 dagar sedan

   sa skandal zeri xhensiles 😂😂Do me kendu si Elvana

 31. elena xhika

  elena xhika

  8 dagar sedan

  E

 32. Dorjan Ahmetaj

  Dorjan Ahmetaj

  8 dagar sedan

  Super tekst 🔥💘🔥 shum komente negative trupin po e ekspozojn ca koke laraska esht artiste o njerz zoti ja ka fal bukurin je me e mira 💖 😘 🌠

 33. Merkaj Dorina

  Merkaj Dorina

  8 dagar sedan

  Skandallll!!!!

 34. Mr7Elking

  Mr7Elking

  9 dagar sedan

  Albanskenderaj

 35. Arjana Tanku

  Arjana Tanku

  9 dagar sedan

  Super yll kenga dhe kengetaret . Xhensila super yll ..

 36. Teodora Ndoni

  Teodora Ndoni

  9 dagar sedan

  Edhe xhensila si puna e ences..ne fillim goca t mira benin keng te veshura me bluza sportive.. tani jan joshur nga hiret e trupit te tyre dhe I reklamojnë neper keng.. ne kete videoklip ka nxjer edhe xhensila "mollet" e saj perfekte.

  • dolimi jotoo

   dolimi jotoo

   8 dagar sedan

   se zerin e koreografinë i ka 0 me xhufke😏😏😏😏

 37. Gerti Sheftelia

  Gerti Sheftelia

  9 dagar sedan

  Kjo esther musical me e more ne bote

 38. KOSTIKA LIKOLLARI

  KOSTIKA LIKOLLARI

  9 dagar sedan

  Plasi xhelozia mes femrave Shqiptare 🤣🤣 xhensila is fire 🔥🔥

 39. Semira Gjureci

  Semira Gjureci

  10 dagar sedan

  Oj

  • Semira Gjureci

   Semira Gjureci

   10 dagar sedan

   😂😂😂😂

 40. serry ciok

  serry ciok

  10 dagar sedan

  sa skandal zeri xhensiles 😂😂Do me kendu si Elvana

 41. MAYA

  MAYA

  11 dagar sedan

  Kenge koti. Pike vlere qofte si tekst, qofte si muzike. N'’hale te dy

 42. Brikena Hasani

  Brikena Hasani

  12 dagar sedan

  Superr hit Xhensilaa embelsira🍫💘🔥🥰

 43. Florinda Lisaj

  Florinda Lisaj

  12 dagar sedan

  Sa femer e peshtirt

  • serry ciok

   serry ciok

   10 dagar sedan

   🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 44. mikoy huio

  mikoy huio

  12 dagar sedan

  Imitim i shëmtuar i Dua Lipës! Kreativiteti dhe talenti zero.

 45. Klevis Fejzolli

  Klevis Fejzolli

  12 dagar sedan

  Urime te dyve xhensila dhe lumi b

 46. Nari Cani

  Nari Cani

  12 dagar sedan

  ❤️❤️❤️

 47. Mensur Kadriu ( Official 2020 )

  Mensur Kadriu ( Official 2020 )

  12 dagar sedan

  se-one.info/show/jukRChH81VmWaD7S5lHpCQ.html

 48. elena xhika

  elena xhika

  13 dagar sedan

  Super hit , suksese

  • mikoy huio

   mikoy huio

   12 dagar sedan

   Yje 😙😙😙

 49. Elsa Renis Matias

  Elsa Renis Matias

  13 dagar sedan

  Dikur KËNGËT...vetem këngët e kesaj më pelq sh...se kjo si e përkëdhelur e shtirur ka qen gjithmonë...po tani as këngët si ka gje.. shyqyr e kuptoi që hyjne në punë MENDERJA se zerin e koreografinë i ka 0 me xhufke😏😏😏😏

 50. amarildo Boza

  amarildo Boza

  13 dagar sedan

  Kenge e bukur

 51. besadurres

  besadurres

  13 dagar sedan

  Mirë shumë ke dalë fiks si grua e martuar 😂

 52. Georgina’s Vlog

  Georgina’s Vlog

  13 dagar sedan

  🎧🎧

 53. Ervis Lamce

  Ervis Lamce

  13 dagar sedan

  Mua me pëlqen shume

 54. Qazimi

  Qazimi

  13 dagar sedan

  Nje super hit Si gjithmon xhensila je yll 💖

 55. πTIM

  πTIM

  13 dagar sedan

  🔥

 56. wil son

  wil son

  13 dagar sedan

  🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 57. Rosetta Morosini

  Rosetta Morosini

  13 dagar sedan

  Sa komente negative beni o njerz.Degjoni kengen dhe kaq .Po nuk ju pelqeu mos beni Like por mos kritikoni sepse nuk jeni perfekte sepse nuk ekziston persosmeria tek asnje njeri

 58. lea amb

  lea amb

  14 dagar sedan

  00

 59. anxhelka🍫💫

  anxhelka🍫💫

  14 dagar sedan

  Xhensila:] Prit pak, prit pak Mos m'ke bo magji [Lumi B:] Eyo prit pak, prit pak [Xhensila:] Prit pak, prit pak [Lumi B:] Eyo prit pak, prit pak [Xhensila:] Dit nat, dit nat mu ke bo varsi Ajajjia po prit Ec pak, ec pak mos m'le me prit Mos s'munem me vi E sa, sa Sa her nuk po shihem Si akull unë po shkrihem Po du, po du prap Deja Vu [Lumi B:] Eyo drank,drank Ti e di shum e mirë je My love, love Baby come, come Kur e di që jam the one, one Pse po humb kohë me tjetërkon, kon [Xhensila:] Palamalam, malam men Ti jo, por ti E lu lojën përsëri [Xhensila & Lumi B:] Prit pak, prit pak Xhensila Më ke bo magji Se bon, bon zemra Tik tak, tik tak Kur je afër ti 𝐥𝐢𝐤𝐞 𝐬𝐮𝐛𝐬𝐜𝐫𝐢𝐛𝐞 𝐥𝐨𝐯𝐞 𝐚𝐥𝐥❤️🥺

 60. Daniyal A

  Daniyal A

  14 dagar sedan

  This song is amazing, melody is beautiful. Feels like summer when I listen to it ☀️❤️‍🔥

 61. Alkena Kena

  Alkena Kena

  14 dagar sedan

  Yje 😙😙😙

 62. Shkelzen Xeni

  Shkelzen Xeni

  14 dagar sedan

  Omg sa shume komente negative per veshjen e xhensiles. A ka me shume rendesi veshja sesa ky super hit qe po degjohet edhe ne pubet e anglise? 🤔🤔🤔

 63. LucidDreaming X

  LucidDreaming X

  14 dagar sedan

  Shumica komentoni pa lidhje dhe jan Xheloza aty eshte problemi...!

 64. blue beach

  blue beach

  14 dagar sedan

  Lum Likja qe të ka 😂

 65. Klea Guga

  Klea Guga

  15 dagar sedan

  Autotune on fire🔥🔥🔥🔥🔥 Komplet fallco eshte bere

  • Ask to seduce Miss

   Ask to seduce Miss

   10 dagar sedan

   A.jam.gabim un apo spo ma ban Syri me kte Xhensilen per Zotin, me kte Stil kercimi dhe zhveshjes No Go

 66. Miranda Furrari

  Miranda Furrari

  15 dagar sedan

  Ka dale ne mode, provo mos ti tundesh po te thajne kupen

 67. Adelina kuqi

  Adelina kuqi

  15 dagar sedan

  🇦🇱🇽🇰🎤👏

 68. Anila Durres

  Anila Durres

  15 dagar sedan

  Super hit ❤❤❤

  • bodoti qwiu

   bodoti qwiu

   13 dagar sedan

   Mamaja e nje vajze dhe nxjer bythet ashtu ekspozohet vec per klk pz shqiperia ka mar fund😒😒

 69. Ritvan Rrapi

  Ritvan Rrapi

  15 dagar sedan

  Po' pse moi Xhensi. i humbe piket me kete veshje .Duket qe je kursyer cik.apo domatja shikon domaten e do piqet.kalofsh mire.

 70. Z. A.D

  Z. A.D

  15 dagar sedan

  Cili vend o ky qe e kan bo videoklipin ? Ne Shqipri apo ?

 71. Allawi S

  Allawi S

  15 dagar sedan

  محلا هالصوت

 72. Xhevdet Berisha

  Xhevdet Berisha

  15 dagar sedan

  2 my favorite Artist Shqiptar 🇽🇰🇦🇱

 73. e b

  e b

  15 dagar sedan

  O sila sa mëgra ke pi kur e bone ket videon

 74. najfi bushi

  najfi bushi

  16 dagar sedan

  O zmr je bo kopje e rihanes te klipi ti mduket ? Tek pasqyra ! 😑😑😑mos kopjo je fiks si ajo

 75. Shahir Qerimi

  Shahir Qerimi

  16 dagar sedan

  Lumi B Fenomen si gjithmone 🔥🔥👑👑

 76. ♡︎GRE♡︎

  ♡︎GRE♡︎

  16 dagar sedan

  Wow🤍

 77. Tuk Tuk

  Tuk Tuk

  16 dagar sedan

  Po shikoj disa weird comments below.. ne lidhje me by**et e Xhensiles! Desperate people for some likes or comments🤷😆

 78. Heart Love

  Heart Love

  16 dagar sedan

  Nuk po fokusohesh me te kenget po te trupi,,,,sme duket ok

 79. irsa lici

  irsa lici

  16 dagar sedan

  Kot fare Kenga me e ulet kujt I duket kshu like

 80. Lucky Roll

  Lucky Roll

  16 dagar sedan

  Rihanna Wild Thoughts - Videoklipi copy paste

 81. aswer huio

  aswer huio

  16 dagar sedan

  Mhmmm.. Xensila livizjet e tua sjan hiq me muzik.. Sorry sdin me kcy ti, edhe qa esht more zéri yt kshtu, autotune=100%

  • Cassie

   Cassie

   15 dagar sedan

   sa skandal zeri xhensiles 😂😂Do me kendu si Elvana

 82. xhani ibershimi

  xhani ibershimi

  16 dagar sedan

  Xhensila eshte shume e bukur dhe mos e shani

 83. Nadire Lika

  Nadire Lika

  16 dagar sedan

  Bravo je shume bukur hit super

 84. mirseda cekani

  mirseda cekani

  16 dagar sedan

  Skena e rihannes

 85. ShimaStudio

  ShimaStudio

  17 dagar sedan

  Po lexoj shum komente qe ofendojn kengtaren, dhe nuk po kuptoj si esht e mundur qe njerzit sot shajn per cdo gje qe njoni/a ben. Kjo sillje esht komplet pune xhelozie dhe zilie. Un besoj qe Xhensila esht Yll, dhe te ky videoklipi esht akoma me shum. Me nje fjale esht bukuri e rralle. Mua me ben kte efekt! Me mbyllur komentin; esht e kot qe shkruani kto fjale ofenduse per te treguar livelin e mentalitetit tuaj, po shijoni artin e muzikes. ;)

 86. Romina Kore

  Romina Kore

  17 dagar sedan

  Yll Yll Yll vazhdo jepi.... Love you....

 87. orgita sheji

  orgita sheji

  17 dagar sedan

  👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍 super bravo ka dal shume kenge e bukur

 88. *noemimerdani*

  *noemimerdani*

  17 dagar sedan

  Mund te jete pak me dengla ne kete kenge , ama kane te tjera qe bejne me keq, thoni qe ju pelqen kenga , lerini te tjerat

 89. Gentiana Hushi

  Gentiana Hushi

  17 dagar sedan

  U kënaqën regjisorët duke filmuar videoklipet e fundit të kësaj .🤭

 90. Σού

  Σού

  17 dagar sedan

  💞💞

 91. Sara Nurellari

  Sara Nurellari

  17 dagar sedan

  😍😘😗😙😚🤩

 92. Klea Baci

  Klea Baci

  17 dagar sedan

  Nuk estate ndonje wow çfare kenge po hajt sa per klikime

 93. Gazmend Sula

  Gazmend Sula

  17 dagar sedan

  A mer bes u ke von edhe ti mas lekut.por die se leku lek te bon

 94. gangg gangg

  gangg gangg

  17 dagar sedan

  nk e kuptoj pse kaq shum komente negative😏

 95. Adela Ferati

  Adela Ferati

  17 dagar sedan

  😀😀sa bkr🙂🙂keni dal

 96. Marilja

  Marilja

  18 dagar sedan

  ❤❤❤❤❤❤

 97. minij hooi

  minij hooi

  18 dagar sedan

  Po kjo sapo shkon e ben zerin dhe me shume autotune . Mos flasim per bythet se esht be mod fryrja

  • aswer huio

   aswer huio

   18 dagar sedan

   I love💋💋💋✋💋💋💖💖💖💖💖💖💖👌👌👌👌👌👌👌

 98. Vali Redzepi

  Vali Redzepi

  18 dagar sedan

  🔥 Killed it

Nästa